|
niektórzy są strasznie ślepi i widzą przez różowe okulary
owszem, zrobiliśmy wynik ponad możliwości.. ale
1. zobaczcie jak nas kontuzje omijały !!
Byłoby nie prawdopodobne gdyby 2 cześć sezonu tak samo dobrze przebiegła
wystarczy żeby wypadł ze składu Głowacki i Brożek.. wyobraźcie sobie naszą grę
2. transfery z klubu, Bunoza odejdzie na 99% zimą, co potwierdził sam zawodnik jak i Smuda, ktoś wyobraża sobie żeby Małecki jeszcze u nas zagrał ? to też mało realne
3. w wielu meczach mieliśmy po prostu szczęście jak np. z Ruchem
poza tym to nie Cupiał wybudował bazę !! nie dał na nią ani grosza ! my będziemy tylko najemcą, więc nie można zasłaniać tego brakiem transferów
|