|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline
|
|
Angela Merkel podczas expose wygłoszonego w parlamencie, inaugurującego jej trzecią kadencję na stanowisku kanclerza podkreśliła, iż remedium na wszystkie bolączki Niemiec i UE będzie „więcej Europy w Europie”. Innymi słowy szefowa niemieckiego rządu opowiedziała się za oddelegowaniem przez rządy krajowe większej władzy do instytucji unijnych.
http://www.pch24.pl/expose-merkel--p...19958,i.html#i
|
|