Jakbyś czytał moje ostatnie wypowiedzi, to byś wiedział, że naprawdę mała część z nich dotyczyła polityki - przede wszystkim pisałem o gospodarce, perspektywach naszego kraju na przyszłość i UE. Natomiast pisałem o "gowiniątkach" głównie po to, żeby ktoś mi w końcu udowodnił, że nie mają ciekawych perspektyw i nie ma sensu liczyć na ciekawe efekty z nimi związane
Drozd, spokojnie. Nikt jeszcze nie wymyślił lepszej i skuteczniejszej walki przeciw ideologii gender w naszym kraju i tym podobnym, niż taka Katarzyna Bratkowska pojawiająca się od czasu do czasu tu i ówdzie w mediach

Co nie oznacza, że nie trzeba cały czas trzymać ręki na pulsie oczywiście.