Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1701
Stary 22.12.2013, 06:07
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
A znałeś przed sezonem jakiegoś zagranicznego trenera który byłby w stanie osiągnąć 3 miejsce z tym składem? Przypomne,że większość ludzi wtedy pisała,że "tutaj to nawet Mourinho nie pomoże". Proszę Cię,nie deprecjonuj teraz osiągnięć Smudy,tymbardziej że nikt nawet nie marzył o takiej sytuacji jaka jest teraz przed rozpoczęciem rozgrywek.
Przypominam że większość ludzi tutaj pisała i pisze bzdury, to tak z grubsza.

Przypominam że w tej lidze autsaider po jesieni moze okazać się liderem rundy wiosennej a obrońca tytułu mistrzowskiego potrafi konczyc na 8 miejscu w niezmienionym składzie...

Nasza 3 pozycja wynika raczej z punktów wywalczonych przy R22 a nie całego przekroju rundy. Czy zasługa w tym Smudy? No trenerem jest on więc pewnie cos tam kreśli jednak dyskwalifikują go mecze wyjazdowe. Drużyna która wie co ma grać nie ma prawa tak się diametralnie różńić. Zapewniam, że jesli by zamienić trykoty to niema takiego fachowca który by skojarzył te spotkania z jedną drużyną.

Prawda jest taka że w rundzie wiosennej możemy równie dobrze przegrać wszystkie spotkania a twoje achy, zasługi i trzecie miejsce będziesz mógł wsadzić sobie w dupę.
Jeśli ktoś porywa się na prognozy i snuje medale to sorki ale gówno się zna na piłce. Naoglądają się eurogolów a póżńiej myślą że 3 Real jest tak samo silny jak 3 Wisła zachowując oczywiscie krajowe proporcje.

Obecnie Wisła ma tak mały potencjał że nieobecność jednego z trzech kluczowych zawodników może doprowadzić do katastrofy. Ja w nich widzę obecnie max i wątpię że da się to bardziej rozwinąć. Wręcz obawiam się że pierwsza porażka na R22 może być powrotem do normy. podobnie jak to było z zachowywaniem czystego konta bramkowego na początju sezonu.

Całą determinację, zawziętość czy wspólną asekurację huj strzeli. Widząc Burligę dryblującego piłkę goleniami wiem jedno...to nie ma prawa się wydarzyć ponownie. I się nie wydarzy, tak jak wiele innych dziwnych momentów.
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 22.12.2013 o godz. 06:27.
Odpowiedz cytując