Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3054
Stary 22.12.2013, 01:52
Napisałem to już w temacie "Nasi piłkarze": sami zapewniamy amunicję prasie. Konkretnie Smuda i Bednarz to robią.
Pierwszy niech zacznie myśleć zanim coś powie (nawet jeśliby to miało być pierwszy raz w życiu), a drugi niech przystopuje ze swoimi czereśniackimi zagrywkami. Dla dobra Wisły.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując