|
Napisałem to już w temacie "Nasi piłkarze": sami zapewniamy amunicję prasie. Konkretnie Smuda i Bednarz to robią.
Pierwszy niech zacznie myśleć zanim coś powie (nawet jeśliby to miało być pierwszy raz w życiu), a drugi niech przystopuje ze swoimi czereśniackimi zagrywkami. Dla dobra Wisły.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|