Wyświetl pojedynczy post
Eraziel
Junior Member
 
 
Od: 11.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66194
Stary 20.12.2013, 17:13
Smuda opowiada jak Cupiał rozważał odejście z Wisły. "Myślałem, że zgasi światło"

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...sly___Juz.html


"Kilka miesięcy temu mówił pan, że do zespołu dołączy czterech ponadprzeciętnych zawodników. Dziś wydaje się, że może być ich góra dwóch. Jest pan zawiedziony?

- To były tylko założenia i nigdy nie byliśmy ich pewni. Traktowałem to raczej w kategorii marzeń, które mam dalej. I mogą się spełnić, bo jestem optymistą. Sam mam dużo znajomości i liczę, że ktoś pomoże. Na razie mocno wsparli nas kibice. Kiedyś płaciliśmy za nich duże kary, a w tej rundzie żadnej. Do tego ciągle nas dopingują. Tylko raz usłyszałem śpiewy: "Wisełko, coś się zacięło". To była taka mała szpilka. Podczas meczu mnie to trochę zdenerwowało, bo człowiek robi co może, by wygrać. Później mi przeszło."
Odpowiedz cytując