Chłopaki nie sądzę, iż w pełni rozumiecie:
1) Gram na raz 24 stoły.
2) Korzystam w czasie gry z m.in. wspomagających programów, które pracują na kilkudziesięcioGB bazach danych (PostgreSQL.)
3) Zasilacz co kolega proponuje ma gorszy certyfikat (Certyfikat 80 PLUS Bronze vs GOLD), poza tym jest niedostępny.
4) Procesor(4 rdzenie koniecznie) co wybrałem ma najmocniejszą zintegrowaną grafikę (HD 4600), czasami się przyda, można na niskich detalach ciupnąć w jakieś przyzwoite gierki.
Zgadzam się, że dysk 256 byłby lepszy, przemyślę to.
Obudowa faktycznie tylko wygląda? Jak tak, to biorę tańszą z przyjemnością

!
Dzięki za feedback, jazda jazda jazda!