Co do rozważań na temat Holendrów, cytat z wypowiedzi Smudy:
Cytat:
|
Wiedziałem, że jest bardzo źle. Wisła była na granicy upadku i mogła skończyć jak Polonia Warszawa. Ale wiedziałem, że wokół tego klubu jest dużo ludzi, którzy by do tego nie dopuścili.
|
Ten cytat wzięty z tego wywiadu:
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...sly___Juz.html