Po pierwsze, dzięki WISŁAZWE za prowadzenie kolejnej edycji konkursu

Co prawda typowałam rzadziej niż częściej, ale jak zawsze obiecuję poprawę
Według mnie to mnożenie punktów przez 0.5 będzie zbyt pracochłonne... Poza tym myślę, że tolerancji dla spóźnialskich być niepowinno, w końcu zazwyczaj jest cały tydzień na typowanie.
Co do propozycji St Yabol, uważam, że jest to zdecydowanie za późno. Co więcej, proponuję, by zamykać oddawanie zgłoszeń nie o północy, ale
24 godziny przed meczem (ewentualnie 12 godzin, propozycja do przedyskutowania, bo 24 h to za dużo, gdy są 2 mecze tygodniowo).