Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1554
Stary 19.12.2013, 20:29
Po pierwsze, dzięki WISŁAZWE za prowadzenie kolejnej edycji konkursu Co prawda typowałam rzadziej niż częściej, ale jak zawsze obiecuję poprawę

Według mnie to mnożenie punktów przez 0.5 będzie zbyt pracochłonne... Poza tym myślę, że tolerancji dla spóźnialskich być niepowinno, w końcu zazwyczaj jest cały tydzień na typowanie.

Co do propozycji St Yabol, uważam, że jest to zdecydowanie za późno. Co więcej, proponuję, by zamykać oddawanie zgłoszeń nie o północy, ale 24 godziny przed meczem (ewentualnie 12 godzin, propozycja do przedyskutowania, bo 24 h to za dużo, gdy są 2 mecze tygodniowo).
Odpowiedz cytując