Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#849
Stary 19.12.2013, 20:17
Cytat:
Wiecie co? Pojebało Wam sie w dupie, jeden zaklada temat pucharowy bo Legia gra, druga krzyczy ze zatrudnili trenera.
A .... im w dupe.

Takie zabawy zostaw waćpan sobie.

Zakładam temat bo Legia gra. Ciebie chyba już totalnie szprotson popier*doliło. Zrób mnie jeszcze guru kółka legijnego
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując