Cytat:
Wiecie co? Pojebało Wam sie w dupie, jeden zaklada temat pucharowy bo Legia gra, druga krzyczy ze zatrudnili trenera.
A .... im w dupe.
|
Takie zabawy zostaw waćpan sobie.
Zakładam temat bo Legia gra. Ciebie chyba już totalnie szprotson popier*doliło. Zrób mnie jeszcze guru kółka legijnego
