Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#847
Stary 19.12.2013, 19:31
Decyzja słuszna.Ale co do tego,czy ten Norweg będzie miał dużo lepsze wyniki od Urbana to wątpie.
Dla nas najlepiej jakby okazał się jeszcze większą parówą.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 19.12.2013 o godz. 19:33.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując