Wyświetl pojedynczy post
keth
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#844
Stary 19.12.2013, 19:00
najgorsze jest to że oni żadnego rewelacyjnego poziomu nie prezentują. Też nie bardzo widze te hity transferowe skoro z zagranicy biorą faceta bez jakichkolwiek sukcesów, nawet w norwegii nie uważanego za dobrego trenera. Na razie bym się wstrzymał z zachwytami, trener zagadka
Ostatnio edytowane przez keth : 19.12.2013 o godz. 19:21.
Odpowiedz cytując