|
Kelemen rzeczywiście nie jest zbyt trafioną opcją, ale Dudu Paraiba... W obliczu odejścia Gordana Bunozy myślę, że jest to ciekawa opcja. W ofensywie na pewno dawałby więcej niż Buni, ma petardę w nodze, potrafi dośrodkować... Chciałabym, żeby Gordan przedłużył kontrakt, ale jeśli odejdzie, to ucieszyłabym się z Paraiby.
|