CV robi wrażenie, nic więcej. Media mają temat na rozgrzewkę przed transferowym szałem.
Na oceny przyjdzie czas. Nie można powiedzieć że jest do niczego ani że jest super.
Trener o dobrej klasie nie przyjdzie do naszej ligi.
Sam Berg...cóż, względy "znajomosci" tego goscia tez swoje zrobiły.
Problem mamy z piłkarzami a nie z trenerami. Był taki jeden co chciał wiele zmienić, zmienili jego. Coś o tym wiecie
