Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#842
Stary 19.12.2013, 17:22
CV robi wrażenie, nic więcej. Media mają temat na rozgrzewkę przed transferowym szałem.
Na oceny przyjdzie czas. Nie można powiedzieć że jest do niczego ani że jest super.
Trener o dobrej klasie nie przyjdzie do naszej ligi.
Sam Berg...cóż, względy "znajomosci" tego goscia tez swoje zrobiły.
Problem mamy z piłkarzami a nie z trenerami. Był taki jeden co chciał wiele zmienić, zmienili jego. Coś o tym wiecie
Ostatnio edytowane przez kreseq : 19.12.2013 o godz. 17:24.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując