Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15846
Stary 19.12.2013, 17:14
Stary, w życiu żaden kelemen . 1. ZAROBKI 2. Nie będzie chciał być 2 gk 3. Nie chcę dostać wezwania do zapłaty odszkodowania lub jakiegoś innego wezwania do sądu ..
Odpowiedz cytując