Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
razraz
Junior Member
Od: 11.2013
Offline
#
21068
19.12.2013, 16:05
a ja cały czas mam nadzieję, że nowym klubem Małeckiego będzie Dynamo Mińsk i coś wydaje mi się, że w tej sprawie byli Maaskant ze Stanem na Wiśle.
razraz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do razraz
Znajdź inne posty napisane przez razraz