Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15845
Stary 19.12.2013, 15:22
w Śląsku ponoć długi podliczają, nie mówię tu o żadnym cwaniactwie i wykorzystaniu Wrocławian ale jeśli jakaś 7egia ma wziąć takiego Paixao to chyba lepiej żeby powędrował on do nas..

Dudú też ciekawa opcja nawet do podstawy/ na ławkę(sytuacja z Bunozą)
Kelemen na ławeczkę, stary ale doświadczony i na niezłym poziomie jak na naszą ligę, raczej ktoś taki powinien być na ławce, a nie dwóch 20 letnich bramkarzy w odwodzie..

jest jeszcze Višņakovs z Widzewa, trochę się ostatnio chłop przyciął chociaż grać to on tam bardzo z kim nie ma ale powody mogą być różne; dać im Boguskiego, Czekaja z Nalepą jeszcze wypożyczyć dodać $, może jeszcze Stolarskiego do końca sezonu, jakby z 15 pełnych spotkań zaliczył to można by coś o nim mówić na prawdę, a nie gdybać
Odpowiedz cytując