Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.12.2013, 14:27
4karol4 napisał(a):Wyświetl post
Berg kojarzy się z jedną sytuacją z ćwierćfinału LM z roku 2000. Kiedy w meczu z Realem Redondo ośmieszył go przy linii bocznej zakładając siatkę, wjechał w pole karne i wyłożył piłkę Raulowi jak na tacy. Przy okazji jakiegoś tam jubileuszy UEFA ta akcja została wybrana uznana za najładniejsza w dziejach LM. Oby piłkarze Legii zapisali się na kartach historii podobnymi wyczynami
W sensie życzysz nam powrotu do ćwierćfinału LM?
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując