Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 19.12.2013, 14:09
Karherop napisał(a):Wyświetl post
nawiązują do tego co napisał kolega wyżej , taki nasz terminarz na wiosnę

Piast ( wyjazd)
Debry ( dom)
Lechia ( wyjazd)
Ruch (dom)
Legia ( wyjazd)
Zawisza (dom)
Zagłębie (wyjazd)
Widzew ( wyjazd)
Podbeskidzie (dom)

komplet punktów u siebie to w pewnym sensie obowiązek, poza tym wyjazdy oprócz z Legią mamy na papierze 'łatwiejsze' niż w rundzie jesiennej, więc obstawiam że przełamiemy złą passę i wygramy 2 spotkania , notując dodatkowo 2 remisy i porażkę.

19 punktów na wiosnę ? to hurraoptymizm , ale aż tak bardzo nie-nierealny

Równie dobrze możemy i ugrać 15 punktów , co będzie niezłym wynikiem,
wszystko u siebie wygrać, dorzucić ostatni Widzew, 3 od końca Zagłębie i jeszcze 11 Piasta i może być..
Odpowiedz cytując