|
Trzeba brać pod uwagę fakt, że w zimie wiele może się zdarzyć. Transfery, kolejne przygotowania ze Smudą, nie zapominając o pogodzie (jak z Lechem).
Domowe mecze jasna rzecz - wygrywać. Jednak derby, Ruch i Zawisza to nie będę łatwe mecze. Z wyjazdów raczej łatwiejszy Piast, daleki Gdańsk, trudna Warszawa, Lubin po przygotowaniach z Lenczykiem i biedniutki Widzew.
|