Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 19.12.2013, 12:47
Trzeba brać pod uwagę fakt, że w zimie wiele może się zdarzyć. Transfery, kolejne przygotowania ze Smudą, nie zapominając o pogodzie (jak z Lechem).

Domowe mecze jasna rzecz - wygrywać. Jednak derby, Ruch i Zawisza to nie będę łatwe mecze. Z wyjazdów raczej łatwiejszy Piast, daleki Gdańsk, trudna Warszawa, Lubin po przygotowaniach z Lenczykiem i biedniutki Widzew.
Odpowiedz cytując