Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.12.2013, 12:26
no tka, w końcu Henning Berg to przejebany trener.
Na pewno będzie drugim Petrescu. Na pewno.
Tak samo jak Boniek.
Oczywiście język polski dla niego to pestka a po angielsku mówi płynnie każdy z piłkarzy Legii.

Wiecie co? Pojebało Wam sie w dupie, jeden zaklada temat pucharowy bo Legia gra, druga krzyczy ze zatrudnili trenera.
A .... im w dupe.

Jak był czas "legii o jakiej marzyłem" też niektórzy z żalem sciskajacym dupe płakali jak to odjadą.
co to ....a ma byc, forum Polonii Warszawa czy Wisły ?

p.s. szczęki opadna jak ITI powie ze dług trzeba oddać i basta.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując