Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4926
Stary 19.12.2013, 09:06
Cytat:
Podczas meczu Lechii Gdańsk z Legią Warszawa 8 grudnia na PGE Arenie kibice Lechii zaprezentowali oprawę, która miała być związana z rocznicą wprowadzenia stanu wojennego.
Kibice wywiesili sektorówkę, na którym widniały wizerunki pięciu mężczyzn powieszonych na gałęziach drzew.


Prezes PZPN Zbigniew Boniek odpisał wojewodzie pomorskiemu w sprawie kontrowersyjnego transparentu kibiców Lechii Gdańsk. - Żadna "sektorówka" nie stanowi zagrożenia dla życia czy zdrowia uczestników imprezy, a ocenę ich treści wolimy pozostawić niezawisłym piłkarskim organom dyscyplinarnym, opinii publicznej lub niezawisłym sądom - pisze Boniek.
Oj zapiekła dupa niektóre osoby po tej oprawie
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując