Cytat:
Podczas meczu Lechii Gdańsk z Legią Warszawa 8 grudnia na PGE Arenie kibice Lechii zaprezentowali oprawę, która miała być związana z rocznicą wprowadzenia stanu wojennego.
Kibice wywiesili sektorówkę, na którym widniały wizerunki pięciu mężczyzn powieszonych na gałęziach drzew.
Prezes PZPN Zbigniew Boniek odpisał wojewodzie pomorskiemu w sprawie kontrowersyjnego transparentu kibiców Lechii Gdańsk. - Żadna "sektorówka" nie stanowi zagrożenia dla życia czy zdrowia uczestników imprezy, a ocenę ich treści wolimy pozostawić niezawisłym piłkarskim organom dyscyplinarnym, opinii publicznej lub niezawisłym sądom - pisze Boniek.
|
Oj zapiekła dupa niektóre osoby po tej oprawie
