Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 18.12.2013, 22:54
nawiązują do tego co napisał kolega wyżej , taki nasz terminarz na wiosnę

Piast ( wyjazd)
Debry ( dom)
Lechia ( wyjazd)
Ruch (dom)
Legia ( wyjazd)
Zawisza (dom)
Zagłębie (wyjazd)
Widzew ( wyjazd)
Podbeskidzie (dom)

komplet punktów u siebie to w pewnym sensie obowiązek, poza tym wyjazdy oprócz z Legią mamy na papierze 'łatwiejsze' niż w rundzie jesiennej, więc obstawiam że przełamiemy złą passę i wygramy 2 spotkania , notując dodatkowo 2 remisy i porażkę.

19 punktów na wiosnę ? to hurraoptymizm , ale aż tak bardzo nie-nierealny

Równie dobrze możemy i ugrać 15 punktów , co będzie niezłym wynikiem,
Odpowiedz cytując