Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8674
Stary 18.12.2013, 19:01
Siwy z kadry xD


Tak poważnie to nie mam ochoty pisać na poważnie o trenerze wybranym dla beki, tym bardziej o jego wyborach

Jedyne co Ciepły powinien wybieraćć to danie z menu. Ew. pozycje. Też z menu.

Gram sobie w B-klasie. Czekam. W końcu wszyscy jesteśmy drużyną narodową. Sponsor kłamać nie może.
Cytat:
Chyba wszystkie momenty kiedy Polak może się poczuć dumny z bycia Polakiem
Ty takie momenty przeżywasz podczas meczy naszej Es-kadry piłkarskiej? *.*

"She dance's for me" czy "My Słowianie" w BBC też napawają Cię dumą? U mnie to raczej wstyd- motyw przewodni polskiej piłki nożnej.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując