Siwy z kadry xD
Tak poważnie to nie mam ochoty pisać na poważnie o trenerze wybranym dla beki, tym bardziej o jego wyborach
Jedyne co Ciepły powinien wybieraćć to danie z menu. Ew. pozycje. Też z menu.
Gram sobie w B-klasie. Czekam. W końcu wszyscy jesteśmy drużyną narodową. Sponsor kłamać nie może.
Cytat:
|
Chyba wszystkie momenty kiedy Polak może się poczuć dumny z bycia Polakiem
|
Ty takie momenty przeżywasz podczas meczy naszej Es-kadry piłkarskiej? *.*
"She dance's for me" czy "My Słowianie" w BBC też napawają Cię dumą? U mnie to raczej wstyd- motyw przewodni polskiej piłki nożnej.