|
Runda niemal perfekcyjna jesli chodzi o mecze u siebie ,natomiast bardzo duzy niedosyt jesli chodzi o mecze wyjazdowe, tylko 1 wygrana na 10 meczy...Oby Smudzie udalo sie cos zmienic in plus w meczach na wyjezdzie a powalczymy o najwyzsze cele (nie pompując balonika)
|