Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 18.12.2013, 18:23
Runda niemal perfekcyjna jesli chodzi o mecze u siebie ,natomiast bardzo duzy niedosyt jesli chodzi o mecze wyjazdowe, tylko 1 wygrana na 10 meczy...Oby Smudzie udalo sie cos zmienic in plus w meczach na wyjezdzie a powalczymy o najwyzsze cele (nie pompując balonika)
Odpowiedz cytując