Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 18.12.2013, 15:24
Najlepszy mecz to ten , którego nie widziałem na żywo, czyli z Amiką u siebie. Drugi to z Górnikiem , choć przegrany.
Najgorszy mecz to chyba ten dramat z Podbeskidziem i zaraz po nim wyjazd do Białegostoku.
Najlpeszy zawodnik? ufff.jest tego dużo. W kazdej formacji po jednym wskazuję. A więc Miśkiewicz, Głowacki, Garguła, Brożek.
Najgorszy Patryk Małecki. Nie za te ostatnie wydarzenia, ale za całokształt tej rundy. Po prostu mega zawód.
Mamy na wiosne 9 kolejek. Jak poprawimy wyjazdy to startujemy do rundy mistrzowkskiej z pierwszego miejsca. Jest o co walczyć!!!
Odpowiedz cytując