|
Najlepszy mecz - proste, z Amicą. Może i najlepszy (pod względem stylu i klasy piłkarskiej) w ostatnich latach. Drugi... mecz wyjazdowy z Górnikiem. Prawda, że przegraliśmy, ale zagraliśmy naprawdę świetnie, zwłaszcza w pierwszej połowie. Tym bardziej szkoda wyniku.
Najgorszy mecz - Podbeskidzie.
Największy plus - po Głowackim można było się spodziewać, że będzie trzymał poziom, tak samo Brożek, kto się przyglądał rozwojowi Chrapka, to też nie jest zaskoczony jego świetną formą. Ale że Garguła znowu stanie się najlepszym rozgrywającym ligi? Cuda, proszę państwa. Więc wybieram Łukasza.
Największy minus - wszyscy wiecie, kto...
Ostatnio edytowane przez martin_6 : 18.12.2013 o godz. 14:12.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
|