|
fajny temat , moj prywatny ranking
Najlepszy mecz:
1. Wisła - Lech 2-0 ( za styl , zdominowanie rywala , poziom na jakim nie graliśmy od ponad 2 lat )
2. Wisła - Legia 1-0 ( za taktyczny majstersztyk Smudy )
3. Wisła - Śląsk 3-0 ( za otwartą grę , konsekwentną i skuteczną gre )
4. Górnik - Wisła 3-2( mecz który powinniśmy wygrać , gdybyśmy się nie zagotowali , całkowicie zdominowaliśmy Górnika w 1 połowie )
5. Wisła - Piast 3-0 ( za piękny rewanż za zeszły sezon , nie pozostawiający złudzeń )
6. Korona - Wisła 2-3 ( tam narodziła się drużyna , wyszarpane zwycięstwo , choć mogliśmy tam równie dobrze przegrać , emocje do ostatnich sekund - tak buduje się sukces )
7.Wisła - Widzew 3-0 ( gra jak na treningu , sprawiedliwymi wynikiem było by np 8-0 )
8.Wisła - Lechia 3-0 ( pokaz tego jak gra się w przewadze , zabójcza skuteczność )
9. Śląsk - Wisła 0-0 ( remis po którym nas mocno chwalono , jeden z najlepszych naszych spotkań na wyjeździe )
10.Wisła - Korona 1-0 ( za walkę do końca )
Najgorszy mecz.
1. Podbeskidzie - Wisła 0-0 ( jeden z niewielu momentów gdy było po prostu wstyd mi za grę Wisły )
2. Lech - Wisła 2-0 ( oddany bez walki , tym bardziej że spodziewano się rehabilitacji za Białystok )
3. Jagiellonia - Wisła 5-2 ( za wynik i babole w obronie , choć jak dla mnie Jadze wpadało po prostu w tym meczu wszystko )
4. Ruch - Wisła 1-1 ( za pewnie oddane zwycięstwo i dziwną drugą połowę , powinniśmy przegrać )
5. Wisła - Lechia 0-1 ( PP , wyraźnie jednak odpuszczony przez drużynę , mimo wszystko szkoda )
więcej nie ma co się pastwić , bo i tak licząć tylko i wyłącznie na punkty , doczekaliśmy się także momentami i stylu
Plusy :
- Smuda!!!!!
- drużyna jako całokształt - pojawienie się stylu w meczach u siebie.
- twierdza na Reymona
- pozycja w tabeli , konto punktowe
- walka , determinacja , nie odstawienie nogi
- gra obronna do 19 kolejki
- przygotowanie do sezonu - brak kontuzji! ( niech inni się uczą i zazdroszczą)
- Michał Chrapek
- Łukasz Garguła
- Arkadiusz Głowacki
- Donald Guerrier
- Paweł Brożek
- Ostoja Stjepanovic
- Michał Miśkiewicz
mały plus :
- Burliga
- Bunoza
- Jovanovic
Minusy :
- mecze wyjazdowe
- momentami zbyt asekuracyjna gra
- nie korzystanie z młodzieży
- Fabian Burdenski
- Patryk Małecki
- Michał Nalepa
- wąska ławka
mały minus :
- Rafał Boguski
- Paweł Stolarski ( bardziej zamieszanie z nim związane - a i przeciętna gra )
- testy piłkarzy no-name
Ostatnio edytowane przez Karherop : 18.12.2013 o godz. 14:49.
|