Temat
:
Podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu Wisły Kraków.
Wyświetl pojedynczy post
Sevi
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: się tacy ludzie biorą?!! Z Ciemnogrodu.
Offline
#
44
17.12.2013, 19:55
1. Najlepszy mecz. - Wisła - Lech
2. Najgorszy mecz. - Jagiellonia - Wisła
3. Największy piłkarski plus. - Postawa całej drużyny. 3 miejsce na 'półmetku'
4. Największy minus. - Małecki.
Sevi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sevi
Znajdź inne posty napisane przez Sevi