Mario Nh napisał(a):

A mi się wydaje, że nie ma co się tu z chłopaka śmiać i okładać go po głowie.
Z boku to tak wygląda jakby Patryk cierpiał na... może depresję?
|
Ależ ja się z niego nie śmieje ani nie okładam po głowie.
To raczej zimna, smutna obserwacja tego co się działo na i po meczu.