Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 17.12.2013, 18:49
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
A mi się wydaje, że nie ma co się tu z chłopaka śmiać i okładać go po głowie.
Z boku to tak wygląda jakby Patryk cierpiał na... może depresję?
Ależ ja się z niego nie śmieje ani nie okładam po głowie.
To raczej zimna, smutna obserwacja tego co się działo na i po meczu.
Odpowiedz cytując