Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
Pan_Wątrobian
Member
Od: 03.2013
Offline
#
3263
17.12.2013, 14:10
Dałoby rade zrobić nową ankiete w temacie politycznym ? O takim samym charakterze ,ale od nowa ?
Pan_Wątrobian
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pan_Wątrobian
Znajdź inne posty napisane przez Pan_Wątrobian