Temat: Praca
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#630
Stary 17.12.2013, 13:52
Tak mi się jakoś skojarzyło

- Panie premierze, ludzie narzekają, że w Polsce nie ma pracy.
- Przecież w Polsce jest praca. I to za darmo...


A w temacie 1400 netto = 1950 brutto.

Może pomoc biurowa, fizycznie - ciężko powiedzieć ile płacą jak jeszcze nie masz doświadczenia. Na pewno olej ulotki itp bo z tego nigdy nic nie ma tylko czas stracony.
Może jako barman? Czasami są ogłoszenia że przyjmą kogoś do pomocy.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując