Tak mi się jakoś skojarzyło
- Panie premierze, ludzie narzekają, że w Polsce nie ma pracy.
- Przecież w Polsce jest praca. I to za darmo...
A w temacie 1400 netto = 1950 brutto.
Może pomoc biurowa, fizycznie - ciężko powiedzieć ile płacą jak jeszcze nie masz doświadczenia. Na pewno olej ulotki itp bo z tego nigdy nic nie ma tylko czas stracony.
Może jako barman? Czasami są ogłoszenia że przyjmą kogoś do pomocy.