Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 17.12.2013, 13:15
racja, problem tylko w tym, żeby ten 1 czy 2 zawodników było strzałem w dziesiątkę, wzmocnieniem.

Nie możesz sobie pozwolić na błąd.
Jeśli padło nazwisko Wenger i poruszony jest temat wzmocnień to chciałbym zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz.
W Wiśle powinni bardziej brać pod uwagę charakter danego zawodnika, jego styl bycia itp..
Sprawa definitywnego transferu powinna odbyć po rozmowie indywidualnej z trenerem, zasięgnięciu opinii ludzi związanych z danych m piłkarzem.

Dać Małeckiemu szansę. Dał dobrą zmianę wczoraj i w Białymstoku.
Tym bardziej, ze fundusze na wiele nam nie pozwalają.
Odpowiedz cytując