|
Bunoza i Małecki jasno deklarują, że chcą odejść. Może za dwóch udałoby się wyciągnąć jakieś 400-500 tysięcy euro, a do tego pozbyć się dwóch wysokich kontraktów. Myślę, że za tą sumę Bełchatów zgodziłby się oddać braci Mak. Mielibyśmy wtedy skrzydłowego i napastnika.
Do tego Smuda od dawna deklaruje, że nawet jak nikt nie odejdzie, to klub postara się ściągnąć 2-3 zawodników (czyli jakieś fundusze na ich zakup pewnie są). Te pieniądze zainwestowałbym w środkowego pomocnika i lewego obrońcę (Piotr Brożek narazie mnie nie przekonuje...)
Po tym okienku stracilibyśmy Bunoze i Małego, ale pozyskalibyśmy LO, ŚP, LP/PP, N.
|