Elefant napisał(a):

|
Małecki - piękne zejście. Myślę, że jest już poza Wisłą, w każdym razie wczoraj był kompletnie poza meczem.
|
A ja uważam że akurat wczoraj zagrał całkiem dobrze a grał w trudnych momentach Wisły.
Ja bym go nie odpuszczał ... wiosna: przyroda się budzi, nowe soki w lędźwie wchodzą ... Patryk się może też obudzi