Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 17.12.2013, 10:43
1. Najlepszy mecz: Wisła - Lech.
2. Najgorszy mecz: Podbeskidzie - Wisła.
3. Największy piłkarski plus: Miśkiewicz, Garguła, Głowacki, Chrapek, Brożek, Donald.
4. Największy minus Małecki, Sarki.
Odpowiedz cytując