Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66185
Stary 17.12.2013, 10:40
Klub zszedł z kilku wysokich kontraktów bo nie było go na nie stać. Pozbycie się nadmiernego obciążenia budżetu nie oznacza pojawienia się nowych środków finansowych. W naszym przypadku to raczej stabilizacja finansowa na niskim poziomie uzależniona od minimalizacji wydatków. Tylko znaczne zwiększenie przychodów pozwoli na poważne inwestycje. A jedyną szansą na znaczące zwiększenie przychodów w tym momencie jest nowy, bogaty sponsor generalny lub zastrzyk gotówki od Cupiała. Wisła po kilku latach oszczędzenia jest bardzo uboga w wartościowe aktywa. Mamy bardzo mało zawodników, których można by sprzedać za konkretne pieniądze (Chrapek?) i sfinansować przez to kolejne transfery.
Ostatnio edytowane przez Arked : 17.12.2013 o godz. 10:47.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując