raindog napisał(a):

Trzeba przyznać, ze Kowal ma gadane.
http://www.tvp.pl/tvp-regionalna/pro...22013/13337054
rw88 - Niezły tekst Ziemkiewicza. Najlepsze jest to, że znajdujące się pod nim komentarze w pełni go potwierdzają. ...ale w sumie czego można oczekiwać po obojętnych na głos Hoffmana czy Macierewicza. ...że o Błaszczaku i Pawłowicz (czyli prawicowej wersji Hartmana i Środy) już nie wspomnę.
|
Każda krytyka PiSu, nawet ta konstruktywna, jest odczytywana przez to środowisko jako przejaw ruskiej agentury, proste. Efekt - od 5 lat poparcie na stałym poziomie. Platformie, owszem, spada ale PiSowi nie rośnie!! Każda osoba starająca się wskazać ewentualne przyczyny takiego stanu rzeczy jest już za życia wyklęta i dołącza (bez swojej wiedzy i zgody) do
ekskluzywnego grona ruskich agentów.
W sumie po tym wpisie mnie pewnie kopnie również ten zaszczyt

.