Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 17.12.2013, 09:38
Elefant napisał(a):Wyświetl post

Małecki - piękne zejście. Myślę, że jest już poza Wisłą, w każdym razie wczoraj był kompletnie poza meczem.

A mi się wydaje, że nie ma co się tu z chłopaka śmiać i okładać go po głowie.
Z boku to tak wygląda jakby Patryk cierpiał na... może depresję?

Ale nie chce go bronić bo nie przebywam z nim na co dzień itd.. Z tego samego powodu radziłbym wstrzymać się z krytyką.

Nie należe do jego fanów, zwykle go krytykowałem.
Odpowiedz cytując