Elefant napisał(a):

Małecki - piękne zejście. Myślę, że jest już poza Wisłą, w każdym razie wczoraj był kompletnie poza meczem.
|
A mi się wydaje, że nie ma co się tu z chłopaka śmiać i okładać go po głowie.
Z boku to tak wygląda jakby Patryk cierpiał na... może depresję?
Ale nie chce go bronić bo nie przebywam z nim na co dzień itd.. Z tego samego powodu radziłbym wstrzymać się z krytyką.
Nie należe do jego fanów, zwykle go krytykowałem.