|
1. Najlepszy mecz - 2:0 z Lechem u siebie.
2. Najgorszy mecz - właściwie wszystkie wyjazdowe, gdybym miał wskazać jeden, to wybrałbym chyba ten w Białymstoku.
3. Największy piłkarski plus - ciężko wybrać; Miśkiewicz, Głowacki, Chrapek, Guerrier, Brożek.
4. Największy minus - niestety, ale Małecki - dlatego, że oczekiwałem po nim znacznie więcej niż po takim np. Burdenskim.
|