Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 17.12.2013, 06:31
W tym meczy liczyły się tylko trzy punkty.

Miałem wrażenie, że część grała już "na ostatnich nogach".
Na błąd przy bramce pracowali od początku meczu, miliony podań do Miskiewicza w sytuacjach co najmniej bardzo trudnych dla niego.

Małecki - piękne zejście. Myślę, że jest już poza Wisłą, w każdym razie wczoraj był kompletnie poza meczem.
Odpowiedz cytując