Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66181
Stary 17.12.2013, 00:22
Galonek napisał(a):Wyświetl post
A co z wzmocnieniami drużyny? - Ja rozmawiam z tymi co mają kasę, bo ci mogą nam kogoś "fundnąć" - odpowiada Smuda. - Jestem dobrej myśli, mam nadzieję, że kogoś sprowadzimy, bo musimy kogoś sprowadzić. Nie uda się jednak ściągnąć takich graczy jakich widziałem i sobie wybrałem. 1-2 mln euro - tyle nie mamy. Można wziąć zawodników, którzy mogą się rozwinąć i nam dużo pomóc.

Wyprowadźcie mnie z błędu, ale dla mnie to brzmi jak uszczypliwość w stronę Bednarza. Czyżby Franek sugerował, że o transferach to on rozmawia z Bogusiem, bo ten ma siano, a nie z gołodupcem Jackiem?
Na to wygląda, przecież nie bez powodu Smuda wyjeżdżał na obserwacje z ulubieńcem bossa. Bednarz broni swego, czyli prowadzenia oszczędnej polityki finansowej; przypominam jednak, że nie był zwolennikiem zatrudnienia SMudy, a jednak do tego doszło. Tak więc, będzie albo kompromis, albo rozstaniemy się z prezesem, bo raczej nie kapką i Smudą.
Odpowiedz cytując