Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 16.12.2013, 23:26
Tominho napisał(a):Wyświetl post
Na trybunach siedzieli dziś bracia Mak, w pobliżu był też Konrad Gołoś. On nie jest przypadkiem ich obecnym managerem? Może coś się ruszyło w tej sprawie

Oczywiście Sobol też był na meczu, chyba brakuje mu tej atmosfery R22
na jakich sektorach?
Odpowiedz cytując