Wyświetl pojedynczy post
picknick_krk
Junior Member
 
Od: 11.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 16.12.2013, 23:23
Najlepszy mecz : Lech
Najgorszy mecz: Jagiellonia
Plusy piłkarskie:
- Smuda i poprawa gry. Jego fundamentalny wpływ na atmosferę w zespole, co widać na boisku.
- Głowacki, Chrapek, Guerrier za stałą postawę na boisku.
- Garguła, Boguski za poprawę postawy na boisku. Jak widzę Gargułę w wielu zagraniach i przyjęciach to zastanawiam się co się z nim działo w poprzednim roku...

Minusy piłkarskie:
- Gra na wyjazdach
- Mały. A szkoda bo potencjał zawsze miał. Ale jak wiadomo wszystko siedzi w głowie...

Plusy kibicowskie:
- Parę pięknych opraw.
- Średnia frekwencja
- Maks na legii mimo wszystko

Minusy kibicowskie:
- Nierówny poziom kibicowania

Dodatkowy plus:
- w zarządzaniu (póki co) to jednak Pan Bednarz. Smuda jako trener i Bednarz jako ten odpowiedzialny za postawienie klubu na finansowe nogi, widać dają rezultaty. Oczywiście na efekty trzeba jeszcze poczekać.

Ogólnie jeden wielki, zajebisty PLUS za całą rundę dla ukochanej Wisełki! Kupowałem karnet z myślą "Będę z Wisłą w jej zapowiadanym dołku", a tutaj, cokolwiek nie powiedzieć o słabej lidze, miernocie na wyjazdach, to Wisła dostarczyła mnóstwo emocji, zwrotów akcji, w porównaniu do "drewnianego" poprzedniego sezonu gdzie można było spać na niektórych meczach.

To tyle... JJBG!!!
Odpowiedz cytując