|
1. Najlepszy mecz - z Lechem.
2. Najgorszy mecz - z Górnikiem Zabrze - dać sobie wydrzeć 0:2 na wyjeździe echhhhh ;/
3. Największy piłkarski plus - pozycja w tabeli i jakość gry zespołu.
4. Największy minus - terminarz, który każe nam większość meczów grać albo w poniedziałki albo w piątki o 20.30
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|