Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.12.2013, 21:44
1. Najlepszy mecz. - 2:0 z Lechem - była stara dobra Wisła
2. Najgorszy mecz. - Podeskidzie w Bielsku - gorzej się zagrać nie dało
3. Największy piłkarski plus. Miśkiewicz,Garguła oraz Guerrier.
4. Największy minus.Słaba gra na wyjazdach oraz Mały i Chavez
Odpowiedz cytując