|
A co z wzmocnieniami drużyny? - Ja rozmawiam z tymi co mają kasę, bo ci mogą nam kogoś "fundnąć" - odpowiada Smuda. - Jestem dobrej myśli, mam nadzieję, że kogoś sprowadzimy, bo musimy kogoś sprowadzić. Nie uda się jednak ściągnąć takich graczy jakich widziałem i sobie wybrałem. 1-2 mln euro - tyle nie mamy. Można wziąć zawodników, którzy mogą się rozwinąć i nam dużo pomóc.
Wyprowadźcie mnie z błędu, ale dla mnie to brzmi jak uszczypliwość w stronę Bednarza. Czyżby Franek sugerował, że o transferach to on rozmawia z Bogusiem, bo ten ma siano, a nie z gołodupcem Jackiem?
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".
BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
|