xanti1906 napisał(a):

|
Ja okropnie żałuję, że Cupiał nie widzi tego, co pisze się choćby na forum. 12 zawodników do grania to jest za mało, trzeba dodać do tego ze 3-4 grajków na poziomie Głowackiego, Garguły i Brożka.
|
na kolejnych tak dobrych zawodników nas nie stać...