Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66172
Stary 16.12.2013, 16:24
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Ja okropnie żałuję, że Cupiał nie widzi tego, co pisze się choćby na forum. 12 zawodników do grania to jest za mało, trzeba dodać do tego ze 3-4 grajków na poziomie Głowackiego, Garguły i Brożka.
na kolejnych tak dobrych zawodników nas nie stać...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 16.12.2013 o godz. 16:29.
Odpowiedz cytując