|
Smuda na bank miał coś obiecane. Skłaniałbym się ku wersji, że właściciel zaczyna świrować. Być może odzyskiwanie sławnej płynności finansowej idzie nieco szybciej. W nowym roku schodzi z kosztów stadion, zapewne kontrakt zwolni Bunoza, ewentualnie również Chavez. W takiej sytuacji trzeba popatrzeć na trzy okienka pod innym kątem, z uwzględnieniem tego co mówił Bednarz - Wisła ma się finansować sama.
Ja okropnie żałuję, że Cupiał nie widzi tego, co pisze się choćby na forum. 12 zawodników do grania to jest za mało, trzeba dodać do tego ze 3-4 grajków na poziomie Głowackiego, Garguły i Brożka.
|