wolfy napisał(a):

|
Nie wydaje mi się, żeby Smuda wciskał kit. Jaki by miał w tym cel? Do tego nasi skauci obserwowali piłkarzy w różnych zakątkach Świata - po co mieliby to robić? Bilety i hotele kosztują.
|
Smuda w wywiadzie ciągle wspomina o 2-3 piłkarzach.
Nie jest poza tym powiedziane, że wszyscy mówią jednym głosem.
Ja mogę się spakować i stąd wyjść, ale nie chcę mojemu następcy zostawić sytuacji, jaką zastałem
Czy to coś w rodzaju focha Bednarza?