Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66170
Stary 16.12.2013, 16:00
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie wydaje mi się, żeby Smuda wciskał kit. Jaki by miał w tym cel? Do tego nasi skauci obserwowali piłkarzy w różnych zakątkach Świata - po co mieliby to robić? Bilety i hotele kosztują.
Smuda w wywiadzie ciągle wspomina o 2-3 piłkarzach.

Nie jest poza tym powiedziane, że wszyscy mówią jednym głosem.

Ja mogę się spakować i stąd wyjść, ale nie chcę mojemu następcy zostawić sytuacji, jaką zastałem

Czy to coś w rodzaju focha Bednarza?
Ostatnio edytowane przez Kurz : 16.12.2013 o godz. 16:07.
Odpowiedz cytując